Příští webinář

Pondělí, 1. října, 20-21,30 hodin

Konflikty ve vlastní rodině

Jak se vypořádat s konflikty ve vlastní rodině? Tedy jak si počínat v konfliktech se svými sourozenci, rodiči nebo dětmi?

Konkrétní (Vaše) otázky a příklady k tématu webináře jsou vítány!

Přihlášení

Vorgeschlagener Preis | Suggested Price: 12,50 

Rozklikni tlačítko, abys mohl napsat svou otázku nebo popsat situaci, na kterou se chceš podívat.

Jak to funguje technicky

Pokud se ti podaří přihlásit se na webinář nejméně den před jeho konáním, usnadní mi to organizaci, protože budu moci v klidu odeslat pozvánky s odkazem na webinář.

Po přihlášení ti v krátkém čase zašlu email s přístupovými údaji k webináři.

Kdykoli potom budeš moci k tématu poslat svou otázku nebo popsat konkrétní situaci, která tě zajímá. Tlačítko “poslat otázku / popis situace” najdeš u přihlášení.Psát můžeš česky, německy nebo anglicky. ​

Před webinářem bude potřeba připravit si headset (sluchátka s mikrofonem) a případně také aktualizovat flashplayer. K webináři se budeš moci přihlásit několik minut před jeho začátkem pomocí zaslaného odkazu, který budeš mít v emailu. A pak už budeme moci začít!

Ze zkušenosti doporučuji, abyste se k webináři připojili pomocí počítače, nikoli mobilu. Výhodou bude také stabilní internetové připojení.

Pokud se chceš účastnit webináře s více lidmi na jednom počítači, žádám tě, abys férově zaplatil za každého účastníka. Při přihlašování to jde jednoduše zvýšením počtu účastníků.

Pokud chceš, aby se tebou přihlášení účastníci mohli přihlásit z různých počítačů, bude zapotřebí, abys při přihlašování uvedl v poznámce také jejich emailové adresy. Každý odkaz s přístupem na webinář funguje vždy jen v kombinaci s uvedenou emailovou adresou.

Moje nabídky mentoringu

INTU-zpravodaj

Individuální mentoring

Skupinový mentoring

INTU-zpravodaj